Capoeira’nın Faydaları Nelerdir?

Sıradaki içerik:

Capoeira’nın Faydaları Nelerdir?

sv

AXÉ DA VIDA 5 – Etkinlik Tarihi Belli oldu

74 okunma — 09 Şubat 2024 12:32
axe-da-vida-5-etkinlik-tarihi-belli-oldu

Bu yıl İzmir’de düzenlenecek olan 5. Uluslararası Capoeira festivali, Capoeira tutkunlarını bir araya getirecek ve unutulmaz bir deneyim sunacak.

Etkinlik Detayları:

10-11-12 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Axé da Vida, Capoeira severler için kaçırılmayacak bir fırsat olacak. Üç gün boyunca, yerli ve yabancı eğitmenlerin yanı sıra öğrenci toplulukları ve diğer branş sporcuları da katılımcılara eşlik edecek. Capoeira workshopları, gösteriler ve kuşak alma törenleriyle dolu bir program sizleri bekliyor.

Katılım Bilgileri:

Etkinlik, yurt içi ve yurt dışından tüm Capoeira severlere açık. Katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamakla birlikte, kayıt ve detaylı bilgilerin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Takipte kalın ve güncellemeleri kaçırmayın!

Sosyal Medya Hesapları:

Etkinlikle ilgili en son haberleri ve bilgilendirmeleri almak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:

Prof. Dobrao GCB Instagram

Monitor Marimbondo Instagram

Capoeira İzmir Instagram

Axé da Vida 5. Uluslararası Capoeira Festivali, Capoeira’nın enerjisini yaşamak isteyen herkes için bir fırsat sunuyor. Takviminizi işaretleyin, heyecanınızı hazırlayın ve bu muhteşem deneyimi yaşamak için İzmir’de buluşalım!

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.